СтрумицаНет Покренато

Политика

Магазин×

Предупредување

JUser: :_load: Неможно вчитување корисник со ID: 410

"Mamas crying"

321 | Tel Aviv

A story from Shai about being who you are.

"I have been married to my husband for 3 years now. We had a very traditional Jewish wedding, families from both sides, mamas crying, it meant a lot to us."

Meet a Stranger a day - http://365docobites.com

365 documentaries in 365 days - Strangers' short and shorter stories

Big thanks to the folks at http://www.arcadiahotels.co.il for making this docobite possible.

Избор на уредникот


media/k2/items/src/c178efc47ba2b4935f7fc5480b3a1195.jpg

Струмичанецот Митко Чавков нов министер за ...

Чавков роден во Ново Село, струмичко, доаѓа на ...
media/k2/items/src/a3f555faced8925f4deb25af19d6abff.jpg

Деветмина струмичани во списокот на машката ...

Деветмина одбојкари од Струмица се меѓу 16-те ...
media/k2/items/src/ca799c3c70cb8eac9ab96b4e08b0da03.jpg

Спорт Медиа: Попов ја искина мрежата!? ...

Бомбата со која Вардар го најави шампионското ...
media/k2/items/src/dc6a34cddcdc355994851dd7b6faf2ee.jpg

Зелено знаме за СОУ „Димитар Влахов“ Струмица

СОУ „Димитар Влахов“ го доби највисокото еколошко ...
media/k2/items/src/36529921163871d27e3bd3fe6d1a538e.jpg

ФОТО: Финалистите се надпејуваа на „ЈО-ЈО ...

Возбуда, трема, по некој заборавен збор од ...
media/k2/items/src/491676acfdf4dc725fdff2e6b0b57256.jpg

Вечер посветена на Иван Василевски

Синоќа во Домот на АРМ во Струмица се одржа вечер ...

Е - Медиуми

Новости

Бидете информирани за нашите нови попусти, надградби и нови дефениции. Секако бесплатно е. СтрумицаНет никогаш не спамира